Jak se přihlásit na zájezd

Rezervovat zájezd a cestovní smlouvu (přihláška) získáte :
 • OSOBNĚ v CK Geops na adrese Šternberkova 10, Praha 7 - Holešovice (nedaleko Veletržného pláce - mapka ) nebo u autorizovaného prodejce
 • PŘES INTERNET - on-line rezervace na www stránce www.geops.cz, na stránce základních informací k zájezdu či stažením a odesláním vyplněné cestovní smlovy (formát pdf)
 • DOPISEM, TELEFONICKY, FAXEM, E-MAILEM na geops@geops.cz a skypem na olinageops: uveďte jméno a adresu příp. telefonický, mailový či skypový kontakt na Vás, název a číslo zájezdu, obratem vám potvrdíme rezervaci a zašleme cestovní smlouvu i podrobné informace.
  Rezervace platí 7 kalendářních dnů, pokud není dohodnuto jinak - poslední měsíc před odjezdem po dohodě.
  Uzavření cestovní smlouvy je platné pouze s přiloženým dokladem o zaplacení zálohy.

Záloha a doplatek: zaplaťte zálohu ve výši 50 % současně s podpisem nebo odesláním cestovní smlouvy ze základní ceny zájezdu uvedené v katalogu nebo 10.000 Kč u zájezdů s cenou nad 25.000 Kč. V doplatku zohledněte slevy i doplňkové platby (příplatky) a nejpozději 40 kalendářních dní před začátkem zájezdu ho uhraďte na náš účet.

PLATBU LZE PROVÉST:

 • v hotovosti v kanceláři CK GEOPS nebo v CK či CA, u níž jste se přihlásili
 • bankovním převodem na účet CK GEOPS, č. účtu 19-8862410237/0100; variabilní symbol (VS) = číslo zájezdu v katalogu (bez pomlčky), specifický symbol (SS) = vaše rodné číslo (bez lomítka), konst. symbol (KS) 308
 • složením v hotovosti na účet CK GEOPS v pobočce KB: sdělte č. účtu 19-8862410237/0100, uveďte VS (č. zájezdu), KS (308) a vaše jméno nebo SS (rodné číslo)
 • poštovní poukázkou typu A-V, zašleme nebo si ji vyžádejte na poště a doplňte:

Adresa majitele účtu: GEOPS-Cestovní kancelář, s.r.o., Šternberkova 10, 170 00 Praha 7, č. účtu: 19-8862410237/0100 u KB Praha 7, V. symbol a S. symbol – viz body b), c c).

Ceny zájezdů jsou v Kč včetně DPH a zákonného pojištění CK proti úpadku (Zákon 159/99 Sb.).

dokumenty ke stažení:
Přihláška na zájezd - Cestovní smlouva (pdf)

 Certifikát o uzavřené pojistné smlouvě o zajištění záruky pro případ úpadku CK(pdf)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.