Paříž

Zobrazit nabídku zájezdů

Nejoblíbenější zájezd do Francie – destinace Paříž

Zájezdy Francie, PařížMěna: EUR
Kurz: 1 EUR = 24,735 Kč
Časový rozdíl: +0 hodin

Zájezd do Paříže - poleťte s námi do města kultury, módy, dobrého jídla
a francouzského šarmu, které Napoleon Bonaparte miloval tak, že jej právem nazval „Císařovnou světa“. Ubytování v centru umožňuje variabilitu programu.

 

Ne nadarmo je Paříž nazývána perlou všech měst. Lákadel nabízí Paříž opravdu nespočet – Eiffelova věž, Vítězný oblouk, řeka Seina, Champs Elysées, Louvre, muzeum d'Orsay, Pantheon, Lucemburské zahrady, Notre Dame, Moulin Rouge či Sacré-Coeur jsou jen některá z nich. Ideální podmínky nabízí Paříž i pro nákupy.

 

Zájezdy Francie, PařížPaříž je největší město ve Francii. Město je postaveno na oblouku řeky Seine, a je tak rozděleno do dvou částí: Pravý břeh na sever a menší Levý břeh na jihu. Leží v centru Pařížské pánve, která je jádrem rozsáhlé Severofrancouzské nížiny, úrodné zemědělské oblasti. Vlastní město má 2 milióny obyvatel a větší Paříž metropolitní oblast má 11 miliónů obyvatel. Paříž nabízí mnoho krásných míst, které turisti, tak rádi navštěvují. Těmito místy jsou například: Eiffelova věž, slavná univerzita Sorbonne, známá de la Bastile, zábavný park Disneyland a mnoho dalších krásných míst.

 

Zájezdy Francie, PařížEiffelova věž – je považována za nejrozeznatelnější orientační bod v Paříži a je známý jako celosvětový symbol Francie. Je pojmenována podle svého návrháře Gustava Eiffela. Tuto nejznámější věž světa navštíví ročně přes 5,5 miliónů turistů. Což znamená, že v roce 2002 Eiffelova věž přivítala 200 miliontého návštěvníka. Věž je 300 m vysoká a váží přes 10 tisíc tun.

 

Zájezdy Francie, Paříž

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.