Provence, Azurové pobřeží

Zobrazit nabídku zájezdů Francie - Provence

Zobrazit nabídku zájezdů Francie - Azurové pobřeží

Zájezdy Francie, Provence, Azurové pobřežíProvence, jedna z neodolatelných oblastí Francie, se rozkládá na jihovýchodě země galského kohouta. Z geografického hlediska se táhne od sněhem pokrytých vrcholků jižních Alp až k rovinám Camargue a pobřeží Středozemního moře. Tyto přírodní hranice obepínají krajinu roklí a kaňonů, levandulových polí a sluncem zalitých pláží.

Dodnes zde najdete řadu památek připomínajících místní nejstarší obyvatele, Řeky, Římany, ale také nájezdné Saracény. Svou stopu tu zanechali schizmatičtí papeži i místní vládcové, kteří často měnili spojence.

Provence je krajem, který svou barevností již dávno okouzlil řadu malířů. Modré nebe, fialové lány levandule, žluté, modré a oranžové fasády domů prozářené sluncem, které zde svítí v průměru 300 dnů v roce, vás okouzlí i dnes. Provence je spojena s teplem, vůní levandule, dobrým jídlem a vínem.

Zájezdy Francie, Provence, Azurové pobřeží Zájezdy Francie, Provence, Azurové pobřeží Zájezdy Francie, Provence, Azurové pobřeží

Nabízíme tyto zájezdy do

Francie – Provence:

Provence - královskou Francií

Kouzlo levandulové Provence

Cykloturistika v Provence

Zájezdy Francie, Provence, Azurové pobřeží

 

   

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.